Dj na narozeninovou oslavu Petr Berka

dj na narozeninovou oslavu

 

Plánujete uspořát narozeninovou oslavu a chcete, aby se párty povedla? Zvolte profesionála, který má za sebou stovky akcí na oslavách, svatbách a večírcích.

Dj na svatbu, vánoční firemní večírek, moderátor na ples, svatební oslavu, dětské disko, soutěže pro děti, narozeninové oslavy, výročí firem, sportovní turnaje atd.

Narozeninová oslava na kterou budete dlouho vzpomínat…

Plánujete vy nebo někdo z vašeho okolí pořádnou narozeninovou oslavu? Zde najdete kvalitního a zkušeného Dj, který má za sebou několik akcí i pro známé osobnosti a cit při výběru správné hudby. Oslavy pro 10 nebo 100 lidí. Mohu nabídnout kvalitní ozvučení a LED osvětlení, zkrátka vše co je třeba na pořádnou narozeninovou oslavu! Hraji pouze osvědčené hitovky oldies od 60′ do 90′ let až po současnost, rockové pecky včetně CZ a SK hitů, rock and roll, latino, country atd. po domluvě i další. Hraji na přání i pro hosty! Mám široký repertoár, takže každý si přijde na své. Vše záleží na domluvě, proto je dobré si muziku na narozeninovou párty předem upřesnit na osobní schůzce nebo po telefonu/Skypu/E-Mailu/FaceTime.

Dj na narozeninovou oslavu Plzeň, Praha zkrátka celá ČR

100 lidí – 100 chutí! Ano je třeba si přiznat, že každý poslouchá jinou hudbu. Na to je třeba myslet i při narozeninové oslavě. Proto se můžete spolehnout na mé služby a mnohaleté zkušenosti v oboru, že každý z vašich hostů odejde z narozeninové oslavy spokojený, že slyšel i tu svou oblíbenou písničku a vy i ostatní příbuzní a kamarádi budete na takovou párty dlouho a rádi vzpomínat! Zákazníci, kteří si objednají mé služby jsou spokojení a rádi se vracejí, což je pro mě ta největší odměna za práci Dj na narozeninové oslavě. Reference firem najdete ZDE
Ohlasy klientů z řad novomanželů pak najdete na svatebních stránkách ZDE.

Sdílejte s námi

.

.

.